IMO UB10C100.5A Miniature Circuit Breaker, 0.5 A, C Curve, 1 Pole
IMO Precision Controls UB10C100.5A 0.5 Amp miniature circuit breaker (MCB). 1 pole with C tripping curve, 10kA short circuit capacity. DIN rail mount. UL 489.